Flair - Emerald blank 4,8x45
Flair on elegantti laatta, jossa yhdistyvät pehmeän epäsäännöllinen muoto ja kauniin vivahteikkaat sävyt. Kokoelma tuo tilaan käsintehdyn laatan autenttisen tunnelman ja ripauksen luksusta – loistava valinta tehosteseinäksi tai suihkutiloihin.
Seinälle asennettavia laattoja kutsutaan kaakeleiksi. Ne valmistetaan savesta, joka poltetaan uunissa korkeassa lämpötilassa ja joiden pinnassa on koristeellinen ja helppohoitoinen lasite.
Tuoten nro: 305004
Pakettia = m2 (1 Pkt = 0,69 m2)
Emerald blank 4,8x45
Näytä sarja
Aquifer blank 4,8x45
Ceramic blank 4,8x45
Chutney blank 4,8x45
Clay blank 4,8x45
Lagoon blank 4,8x45
Tuotetiedot
| Laattatyyppi | Kaakeli |
| Seinä Ja Lattia | Kyllä |
| Pituus | 450 mm |
| Leveys | 48 mm |
| Paksuus | 9.5 mm |
| Vikt | 0.43 kg/st |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Vihreä |
| kpl/pallet | 2112 kpl |
| määrä per pakkaus | 32 kpl |
| m2/ltk | 0.69 m² |
| Pakattuna | Hel krt |
| kpl/ m2 | 46.38 kpl |
| Pakkasenkestävä | Kyllä |
| Kestää lattialämmityksen | Kyllä |
| Kulutusluokka | 5/5 (Golv för extremt slitage) |
| EAN | 0765708154874 |