Lilly - Sand blank 5x25
Lilly on sarja, joka huokuu klassista eleganssia luonnollisine väreineen. Se voidaan latoa monella eri tavalla.
Seinälle asennettavia laattoja kutsutaan kaakeleiksi. Ne valmistetaan savesta, joka poltetaan uunissa korkeassa lämpötilassa ja joiden pinnassa on koristeellinen ja helppohoitoinen lasite.
Tuoten nro: 377003
Pakettia = m2 (1 Pkt = 0,24 m2)
Sand blank 5x25
Näytä sarja
Vit blank 5x25
Creme blank 5x25
Latte blank 5x25
Timotej blank 5x25
Rökgrå blank 5x25
Tuotetiedot
| Laattatyyppi | Kaakeli |
| Seinä | Kyllä |
| Pituus | 250 mm |
| Leveys | 50 mm |
| Paksuus | 10 mm |
| Vikt | 0.197 kg/st |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Ruskea |
| kpl/pallet | 2850 kpl |
| määrä per pakkaus | 19 kpl |
| m2/ltk | 0.24 m² |
| Pakattuna | Hel krt |
| kpl/ m2 | 79.17 kpl |
| EAN | 8051827441554 |
| ETIM | EC011340 |