Marble Art - Vit blank 33,3x63 såg
Marble Art -sarjan kaakeleissa on tyylikäs marmorikuvio. Selkeä, tunnelmallinen ja täynnä luonnetta. Laatat on valmistettu porcellanato.
Porcellanato on teollisesti tuotettu luonnollisista raaka-aineista, kuten hiekasta, savesta ja hienoksi jauhetusta maasälvästä, jotka kuivapuristetaan korkeassa paineessa ja poltetaan korkeissa lämpötiloissa. Tällä tavoin saat lyhyessä ajassa kivituotteen, jonka muodostuminen veisi luonnossa tuhansia vuosia. Teknisesti porcellanato on vahva materiaali, jota on helppo hoitaa toisin kuin luonnonkiveä, joka usein vaatii säännöllistä huoltoa. Design on luotu uskomattoman laadukkaalla painotekniikalla. Se tarjoaa loputtomasti eri kuviomuunnelmilla, joiden avulla voidaan tuottaa parempia kuviokuvioita kuin mitä oikea kivi voi tarjota. Porcellanato monet hienot ominaisuudet tekevät valinnasta helpon heille, jotka haluavat korostaa kotiaan materiaalilla, joka kestää useita sukupolvia.
Tuoten nro: 354601
Tuotetiedot
| Seinä | Kyllä |
| Pituus | 630 mm |
| Leveys | 333 mm |
| Paksuus | 9.5 mm |
| Vikt | 3.496 kg/st |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Valkoinen |
| kpl/pallet | 336 kpl |
| määrä per pakkaus | 7 kpl |
| m2/ltk | 1.47 m² |
| Pakattuna | Hel krt |
| kpl/ m2 | 4.77 kpl |
| EAN | 8435572010126 |
| ETIM | EC011340 |