Vide - Mörkgrå blank 10x30
Vide-sarjan klassiset, 10x30-muotoiset laatat ovat saatavilla useissa eri harmaan sävyissä. Voit valita joko mattaisen tai kiiltävän viimeistelyn. Jos etsit valkoista 10x30-kokoista laattaa, tutustu UUTEEN HEDDA-sarjaamme
Seinälle asennettavia laattoja kutsutaan kaakeleiksi. Ne valmistetaan savesta, joka poltetaan uunissa korkeassa lämpötilassa ja joiden pinnassa on koristeellinen ja helppohoitoinen lasite.
Tuoten nro: 350806
Pakettia = m2 (1 Pkt = 1,02 m2)
Mörkgrå blank 10x30
Näytä sarja
Mörkgrå matt 10x30
Tuotetiedot
| Seinä | Kyllä |
| Pituus | 300 mm |
| Leveys | 100 mm |
| Paksuus | 8 mm |
| Vikt | 0.409 kg/st |
| Väri | Tummanharmaa |
| kpl/pallet | 2720 kpl |
| määrä per pakkaus | 34 kpl |
| m2/ltk | 1.02 m² |
| Pakattuna | Hel krt |
| kpl/ m2 | 33.33 kpl |
| EAN | 8693531335868 |
| ETIM | EC011340 |