Maxwood Jazz - Ek Dimgrå höger
Kalanruotokuvio - klassikko uudessa asussa.
Kuviolliset lattiat ovat olleet olemassa jo kauan, mutta nyt ne ovat trendikkäämpiä ja oikeampi valinta kuin koskaan ennen. Kalanruotokuviot sopivat erinomaisesti sekä vanhoihin että moderneihin sisätiloihin. Tämä kuvio on erittäin suosittu klassikko. Voit valita neljästä eri väristä, jotka kaikki tuovat ainutlaatuisen leimansa kotiisi. Lattia on helppo asentaa oikean- ja vasemmanpuoleisten lautojen ansiosta unifit-järjestelmällä.
Tuoten nro: 135845
Pakettia = m2 (1 Pkt = 0,789 m2)
Ek Dimgrå höger
Näytä sarja
Ek Natur höger
Ek Natur vänster
Ek Raw höger
Ek Raw vänster
Ek Dimgrå vänster
Valnöt Sotad höger
Valnöt Sotad vänster
Tuotetiedot
| Collection | Maxwood Jazz |
| Pituus | 593 mm |
| Leveys | 121 mm |
| Paksuus | 10 mm |
| Lattiatyyppi | Fiskben |
| Sävy | Luonnollinen |
| Puulaji | Tammi |
| määrä per pakkaus | 0.789 sqm |
| kpl/pallet | 99.54 sqm |
| Wear layer | 0,6 mm real wood veneer |
| Pinta | Matt lacquer - brushed surface |
| Ytimen | 9 mm HDF |
| Tausta | Vaneri |
| Click system | Unifit X |
| Kestää lattialämmityksen | Kyllä |
| EAN | 7331041358458 |
| ETIM | EC004040 |