Green - Grå 2m noppor
Green on erittäin hyvä neulahuopamatto patiolle, joka sopii myös kellariin hengittävän taustansa ansiosta. Sopii kotiympäristöön.
Tuoten nro: 225403
Grå 2m noppor
Näytä sarja
Antrazit 2m noppor
Antrazit 4m noppor
Grå 4m noppor
Grön 2m noppor
Grön 4m noppor
Grönbrun 2m noppor
Grönbrun 4m noppor
Mörkgrå 2m noppor
Mörkgrå 4m noppor
Tuotetiedot
| Tuotetyyppi | Tekstiili matot |
| Maton tyyppi | Neulahuopa |
| Leveys | 2000 mm |
| Paksuus | 8 mm |
| Väri | Vaaleanharmaa |
| Materiaalia | 100% PP |
| Korkeus | 4.5 mm |
| Paino | 510 g/m² |
| Kulutusluokka | Class 22 |
| Leikka/sketch | Leikkaa |
| Reunatyyppi | Ei reunusta |
| GUT | Kyllä |
| Antistaattisesti käsitelty | Kyllä |
| EAN | 7332978254035 |