Silva Square - Silver 50x50
Golvabia Square -tekstiililaatat ovat konseptilaattoja, joiden laajassa valikoimassa on valinnanvaraa. Laattojen koko on 50x50 cm. Niitä on erittäin helppo hoitaa säännöllisellä imuroinnilla. Silva Square -sarjassa lanka on värjätty Polyamid Solution Dyed -menetelmällä, mikä tarkoittaa, että lanka on läpivärjätty ja kestää erittäin hyvin tahranpoistoa. Se on veluuria ja siinä on matala nukka. Tekstiililaatat ovat hyvä valinta, kun etsit mukavuutta ja suosituskykyä. Ääntä vaimentavat ominaisuudet luovat miellyttävän ilmapiirin ja viihtyisän ympäristön. Tekstiililaattoja on helppo käsitellä sekä kuljetuksen että asennuksen yhteydessä, ja niiden etuna on, että voit korvata vaurioituneet tai tahrautuneet laatat onnettomuuden sattuessa. Suositellaan julkisiin tiloihin
Tuoten nro: 235675
Tuotetiedot
| Tuotetyyppi | Tekstiililaatoilla |
| Maton tyyppi | Velour |
| Pituus | 500 mm |
| Leveys | 500 mm |
| Paksuus | 9 mm |
| Väri | Vaaleanharmaa |
| Materiaalia | 100% Polyamid |
| Korkeus | 5.5 mm |
| Paino | 1160 g/m² |
| Tausta | Bitumen |
| Kulutusluokka | Class 33 |
| määrä per pakkaus | 5 sqm |
| Pakattuna | Hel krt |
| Kestää lattialämmityksen | Kyllä |
| Antistaattisesti käsitelty | Kyllä |
| Melun vähentäminen | Kyllä |
| Toimistopyörät | kontorhjul offentlig miljø |
| EAN | 8718787095240 |