Strong - Röd
Silmukkamattoja on helppo hoitaa, koska ne ovat tiheitä, kestäviä ja lika laskeutuu niiden päälle imeytymättä. Erittäin helppo imuroida ja pitää siistinä. Käytetään usein eteisessä, harrastetilassa tai olohuoneessa kokolattiamattona, tai kokoon leikattuna ruokaryhmän alla. Strong-sarjassa mattojen lanka on 100 % polyamidia, mikä tekee niistä kestäviä. Strong-matto on saatavana monissa hienoissa väreissä ja se on sekä miellyttävä että käytännöllinen. Suositellaan käytettäväksi sekä kotona että julkisissa tiloissa.
Öglad - Stilren, tålig och lättskött. Den öglade strukturen gör mattan enkel att dammsuga och extra slitstark. Passar utmärkt som heltäckningsmatta i hall, sovrum och vardagsrum, men även måttanpassad under matbordet. En öglad matta rekommenderas ofta i trappor tack vare sin hållbarhet.
Tuoten nro: 233411
Tuotetiedot
| Tuotetyyppi | Tekstiili matot |
| Maton tyyppi | Silmukkamatto |
| Leveys | 4000 mm |
| Paksuus | 4 mm |
| Väri | Punainen |
| Materiaalia | 100% Polyamid |
| Korkeus | 2 mm |
| Paino | 460 g/m² |
| Tausta | Actionback |
| Mukavuusluokka | 1/5 |
| Kulutusluokka | Class 33 |
| Leikka/sketch | Leikka, sketch |
| Reunatyyppi | Langett |
| GUT | Kyllä |
| Kestää lattialämmityksen | Kyllä |
| Kellari | kalustettu kellari |
| Antistaattisesti käsitelty | Kyllä |
| Toimistopyörät | kontorhjul offentlig miljø |
| Portaat | Portaat yleinen ympäristö |
| EAN | 7332978334119 |