Old Tradition - Vit 7,5x15
Observera! Formatet 7,5x15 har en slät yta och raka kanter.
Seinälle asennettavia laattoja kutsutaan kaakeleiksi. Ne valmistetaan savesta, joka poltetaan uunissa korkeassa lämpötilassa ja joiden pinnassa on koristeellinen ja helppohoitoinen lasite.
Tuoten nro: 309582
Pakettia = m2 (1 Pkt = 0,49 m2)
Vit 7,5x15
Näytä sarja
Vit 13x13
Vit 6,5x13
Sockel vit 15x15
Nougat 13x13
Nougat 6,5x13
Linne 13x13
Linne 6,5x13
List imperial vit 7,5x15
List vit 2x13
Tuotetiedot
| Laattatyyppi | Kaakeli |
| Seinä | Kyllä |
| Pituus | 150 mm |
| Leveys | 75 mm |
| Paksuus | 9 mm |
| Vikt | 0.182 kg/st |
| Pinta | Kiiltävä |
| Väri | Valkoinen |
| kpl/pallet | 5280 kpl |
| määrä per pakkaus | 44 kpl |
| m2/ltk | 0.49 m² |
| Pakattuna | Hel krt |
| kpl/ m2 | 88.89 kpl |
| EAN | 8051827440953 |
| ETIM | EC011340 |